Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Projekti  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiHronoloģiskiPublikācijasPar mumsKontakti
Konkursa piedāvājums SKAI lielveikalamMāja LapmežciemāDzīvojamās ēkas rekonstrukcija JūrmalāĒku Miesnieku ielā 13,15,17, Rīgā rekonstrukcijaFUTURIS kvartāls starp Dzirnavu, Antonijas un Zaļo ieluAtpūtas nama jaunbūve Jūrmalā, Jūras 26Līvu laukuma konkurssLidostas terminālis KrievijāMāras trepes

Zemes gabalu apbūves mets veidots Mežaparka Dienvidu daļas teritorijai 31 ha platībā, ar mērķi izstrādāt attīstības vīziju, kas kalpotu par pamatu lokālplāna izstrādei, analizējot optimālos apbūves principus, transporta, sociālās un inženiertehniskās infrastruktūras situāciju un nākotnes nepieciešamības, kas nodrošinātu pilnvērtīgu  un daudzveidīgu šīs teritorijas attīstību nākotnē.

Pilsētas un Mežaparka attīstībai nozīmīgs ir Pasūtītāja šīs teritorijas apbūves redzējums pret nesen apstiprināto detālplānu, kas šeit pieļāva intensīvu apbūves centra teritoriju ar augstbūvēm līdz 24. stāviem. Jaunais redzējums paredz Mežaparkam raksturīgu mazstāvu apbūvi, kas organiski iekļautos apkārtējā pilsētas struktūrā un vēsturiskajā Mežaparkā ar dzīves kvalitāti pretendējot uz nosaukumu Jaunais Mežaparks.

Pēc vīzijas turpinās darbi pie teritorijas lokālplāna, inženiertīklu projektu izstrādes un publiskās daļas – skaņas kalna un apzaļumošanas koncepcijas izstrādes, iesaistot nepieciešamos speciālistus.

Koncepcijas autori: Andris Kronbergs, Raimonds Saulītis, Arnita Melzoba, Ēriks Miķelsons, Andis Alksniņš, Kristaps Šulcs.

Detalizēti par idejas ieceri - spiest šeit ...