Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Projekti  

ENG
ESP

PriekšlapaNotikumiProjektiHronoloģiski20172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001-1991ProgrammatiskiMultimediaPublikācijasPar mumsSadarbībaKontakti
Biroju ēka Rīgā, Jēzusbaznīcas ielāDaudzstāvu dzīvojamās ēkas jaunbūve Rīgā, LucavsalāViesnīcas komplekss Jūrmalā, BražciemāViesnīcas "Radisson SAS Daugava" attīstības apbūves priekšlikumsTirdzniecības un izklaides centrs "Riga Plaza" Kvartāls starp Mūkusalas un Bieķensalas ielāmVAS "Starptautiskās lidostas "Rīga"" pasažieru termināla paplašināšanas 6. kārta - izlidojošo pasažieru reģistrācijas zāleVAS "Starptautiskās lidostas "Rīga"" pasažieru termināla paplašināšanas 5.kārta - ziemeļu piestātneBūvmateriālu veikala-noliktavas NAGLEX fasāžu risinājumsVAS "Starptautiskās lidostas Rīga" V.I.P. kompleksa paplašināšanaBiroju ēka ar noliktavu Mārupes pagastāBrīvības cīņu piemineklis PreiļosDaudzdzīvokļu ēkas rekonstrukcija ar piebūvi Rīgā, Rūpniecības ielā 34aDzīvojamā ēka Salas pagastāDzīvojamās ēkas Salas pagastā interjersCSDD Valmieras nodaļas administratīvās ēkas un teritorijas labiekārtojuma projekts Valmierā, Rīgas ielā 101Apbūves iespējas izpēte Ganību dambīApbūves skice Dienvidu tilta galāApbūves skice Kalnciema ielas rajonāRīgas koncertzāle GRAND VERANDADaudzfunkcionāla ēka Lāčplēša ielā 112Daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka ar segtu autostāvvietu cokolstāvā, Ūnijas ielāViesnīca "Alberts" Rīgā, Dzirnavu ielā 33Dzīvojamā un darījumu centra attīstības priekšlikums Čiekurkalnā, Rusova ielā

Sākotnējo V.I.P. kompleksa projektu izstrādāja projektēšanas birojs ARHIS 1996. gadā. Rekonstrukcijā paredzēts gan paplašināt pieņemšanas zāļu bloku, gan rekonstruēt apkalpojošam personālam nepieciešamās telpas - noliktavas, ģērbtuves, sanmezglus, atpūtas telpas, u.c.

Pielietotie paņēmieni un materiāli ir līdzīgi, tonalitātē un tehniskajos parametros kā tie, kas tikuši pielietoti iepriekšējo rekonstrukcijas kārtu realizācijā.

Lai telpām piešķirtu raksturu vai identitāti, katra no zālēm atšķiras ar sienu un grīdas tonalitāti un katrā no zālēm izmantoti atšķirīgu, pasaulē atdzītu dizaineru radītas mēbeļu grupas. Kā arī individuāli izstrādātas mēbeles - sienas plaukti, garderobes skapji. Interjera risinājumos izmantoti gaismas griesti, kas dod gaišuma sajūtu, apgaismojuma intensitāte ir regulējama no intīmi pieklusinātas līdz ļoti gaišai un konkrētai.

Autori:

Arhitekti: A.Kronbergs, R.Saulītis

Arh. tehn.: J. Vizulis, E.Runce, A.Zītars, R.Runģis