Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Notikumi  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiPublikācijasPar mumsKontakti
Vides dizaina izstāde"ARHIS arhitektūra" grāmatas izlozeARHIS un bērni JūrmalāPasaules arhitektūras diena 2011ARHIS projekta priekšlikums Otrā Pasaules kara muzejam Polijā, Gdaņskā publicēts konkursa darbu katalogāARHIS izstrādātais priekšlikums Bērnudārza projektam Rīgā, Tallinas ielā 6 guvis žūrijas atzinībuSaruna par alternatīviem meklējumiem Austrumeiropas kultūrā sociālisma periodāAndra Kronberga lekcija RISEBAJaunas pilsēttelpas attīstība Daugavas kreisajā krastā RīgāGrāmata KRAMPIS. ARHITEKTS ANDRIS KRONBERGSIntervija ar Andri Kronbergu un Jāni Lejnieku

Jūrmalas kultūras centrs aicināja ARHIS piedalīties Jomas ielas svētkos – dot iespēju mazajiem jūrmalniekiem iejusties arhitekta profesijā un pašiem būvēt savu Jūrmalas – nākotnes pilsētas maketu.

Mazie arhitekti iepazinās ar uzdevumu, darba rīkiem, un, tāpat kā lielie, sāka ar savu ideju skicēm. Viņi veidoja tiltus starp upēm un jūru, parkos jaunus skatu torņus, atrakcijas, neredzētus gaisa dārzus, augstceltnes un krastmalās – ēkas uz stabiem. Top jaunas viesnīcas un spa, laivu piestātnes, ātrgaitas maģistrāles un zaļie mājokļi.

Lai arī pašreiz šķiet neiespējami, tāda kādreiz būs Jūrmala!