Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Notikumi  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiPublikācijasPar mumsKontakti
Vides dizaina izstāde"ARHIS arhitektūra" grāmatas izlozeARHIS un bērni JūrmalāPasaules arhitektūras diena 2011ARHIS projekta priekšlikums Otrā Pasaules kara muzejam Polijā, Gdaņskā publicēts konkursa darbu katalogāARHIS izstrādātais priekšlikums Bērnudārza projektam Rīgā, Tallinas ielā 6 guvis žūrijas atzinībuSaruna par alternatīviem meklējumiem Austrumeiropas kultūrā sociālisma periodāAndra Kronberga lekcija RISEBAJaunas pilsēttelpas attīstība Daugavas kreisajā krastā RīgāGrāmata KRAMPIS. ARHITEKTS ANDRIS KRONBERGSIntervija ar Andri Kronbergu un Jāni Lejnieku

Otrdien, 31. maija plkst. 16.30 izstādes "Paralēlās hronoloģijas. Austrumeiropas izstāžu neredzamā vēsture" ietvaros Rīgas Mākslas telpā Kungu ielā 3 notiks saruna par alternatīviem meklējumiem Austrumeiropas kultūrā sociālisma periodā.

Sarunā piedalīsies arhitekti Anda Ārgale, Andris Kronbergs un Jānis Lejnieks, dzejnieki un tulkotāji Ingmāra Balode, Guntars Godiņš, etnomuzikologs Valdis Muktupāvels, Latvijas Igauņu biedrības pārstāve Imbi Strenga.

Saruna par alternatīviem meklējumiem kultūrā Baltijā un Austrumeiropā pievērsīsies liecībām par procesiem, kas veidojās neatkarīgi un ārpus oficiālās kultūras un kam pamatā bija idejas, kas atšķīrās no vadošās ideoloģijas un prasībām.

Organizē: Laikmetīgās mākslas centrs

Plašāka informācija:  www.lcca.lv 

Paralelas hronologijas