Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Notikumi  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiPublikācijasPar mumsKontakti
Vides dizaina izstāde"ARHIS arhitektūra" grāmatas izlozeARHIS un bērni JūrmalāPasaules arhitektūras diena 2011ARHIS projekta priekšlikums Otrā Pasaules kara muzejam Polijā, Gdaņskā publicēts konkursa darbu katalogāARHIS izstrādātais priekšlikums Bērnudārza projektam Rīgā, Tallinas ielā 6 guvis žūrijas atzinībuSaruna par alternatīviem meklējumiem Austrumeiropas kultūrā sociālisma periodāAndra Kronberga lekcija RISEBAJaunas pilsēttelpas attīstība Daugavas kreisajā krastā RīgāGrāmata KRAMPIS. ARHITEKTS ANDRIS KRONBERGSIntervija ar Andri Kronbergu un Jāni Lejnieku

KRAMPIS

Dr.arch. Jāņa Lejnieka monogrāfija “KRAMPIS. Arhitekts Andris KRONBERGS” ir veltīta vienam no veiksmīgākajiem un cienījamākajiem 20. gs. beigu–21. gs. latviešu arhitektiem un atklāj ne tikai Andra Kronberga dzīves gājumu un darbu pārskatu, bet saistošā formā ļauj izsekot arī tiem jautājumiem un atbilžu meklējumiem, kas saistās ar pilsētas (un īpaši – Rīgas) tālejošu attīstības redzējumu, ar arhitekta vietu un iespējām mūsdienu situācijā.

Grāmatas pamattekstu papildina arhitektes Zaigas Gailes pēcvārds un aptuveni 200 attēlu.

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija šo grāmatu atzinusi par labāko mākslas izdevumu grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2010".

Autors: Jānis Lejnieks

Mākslinieks: Zane Ernštreite

Tulkotājs: Filips Jānis Birzulis

Izdevniecība “Neputns”

Grāmatu iespējams iegādāties šeit ...