Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Notikumi  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiPublikācijasPar mumsKontakti
Publikācija grāmatā THE NEW MODERN HOUSEARHIS izstāde un lekcija Kijevā, UkraināKonference par modernisma arhitektūras atjaunošanuIzstāde ARHIS arhitektūra DaugavpilīARHIS UkraināGada balva dizainā 2010LNM muzeja ēkas rekonstrukcijas un piebūves meta konkurssAndra Kronberga lekcija “Risinājumus meklējot ...”Andra Kronberga lekcija PROJEKTI VĒSTURISKĀ VIDĒ - ARHIS PIEREDZE PIEMĒROSOtrā Pasaules kara muzejs Gdaņskā, PolijāARHIS IESOĻO VASARĀLekcija MinskāTornis atklātsPRIMAVERA gatavaCASALGRANDE PADANA GRAND PRIX MILANO 2010Andra Kronberga lekcija “Metode un prakse”Rīgas arhitektūra projektosSējums nr.2. Grafiskā daļa"ARHIS Arhitektūra" grāmata nopērkama LUKABUKĀ

ARHIS Simonas organizēts pārgājiens 25 km garumā no Kolkas uz Žoceni  12. un 13. jūnijā pulcēja 30 aktīvās atpūtas cienītājus – gan mūsējos, gan mūsu draugus.

Saulainais, bet ne karstais laiks bija īpaši labvēlīgs astoņu stundu gājienam pa liedagu ar neskaitāmu strautu un tērcīšu forsēšanu ceļā.

 Noslēgums ar vakariņām naktsmītnē Dzintarkrasts, izturīgākajiem, draudzīgā gaisotnē un alutiņa sabiedrībā, ievilkās līdz pat rīta gaismai.

Taču jau nākamās dienas pusdienlaikā visi kā viens, spirgti un priecīgi uzsākām atpakaļceļu uz Rīgu, pa ceļam veicot piekrastes zvejnieku atbalsta akciju – nopērkot dažas viņu svaigi kūpinātās zivtiņas.

Bija jāapstājas arī Kaltenē, lai veldzētu fiziskās slāpes un garīgi bagātinātos ar arhitektūras gada balvas laureāta  - Lieldienu mājas krasta fasādes apskati.

Pirmdien daži darbā ieradās ar stīvām kājām un mocījās uz biroja kāpnēm, bet neviens nepadevās, jo skaidrs, ka tepat aiz stūra mūs gaida vēl lielāks pārbaudījums – Līgo vakars.