Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Notikumi  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiPublikācijasPar mumsKontakti
Publikācija grāmatā THE NEW MODERN HOUSEARHIS izstāde un lekcija Kijevā, UkraināKonference par modernisma arhitektūras atjaunošanuIzstāde ARHIS arhitektūra DaugavpilīARHIS UkraināGada balva dizainā 2010LNM muzeja ēkas rekonstrukcijas un piebūves meta konkurssAndra Kronberga lekcija “Risinājumus meklējot ...”Andra Kronberga lekcija PROJEKTI VĒSTURISKĀ VIDĒ - ARHIS PIEREDZE PIEMĒROSOtrā Pasaules kara muzejs Gdaņskā, PolijāARHIS IESOĻO VASARĀLekcija MinskāTornis atklātsPRIMAVERA gatavaCASALGRANDE PADANA GRAND PRIX MILANO 2010Andra Kronberga lekcija “Metode un prakse”Rīgas arhitektūra projektosSējums nr.2. Grafiskā daļa"ARHIS Arhitektūra" grāmata nopērkama LUKABUKĀ

ARHIS ar saviem projektiem piedalās Latvijas pilsētplānotāju rīkotajā pirmajā izstādē "Sējums nr.2. Grafiskā daļa".

Latvijas telpiskās plānošanas izstāde iecerēta kā aizsākums tematisku izstāžu un pasākumu ciklam, ievads turpmākām diskusijām.

Prezentētie darbi pārstāv dažādus plānošanas līmeņus un izstrādātājus; RAPLM, pašvaldības, plānošanas uzņēmumus un atsevišķus autorus, tādējādi izstāde sniedz ieskatu par teritorijas attīstības plānošanas tēmu daudzveidību un Latvijas plānotāju profesionālo varēšanu.

Izstādes noslēgumā, 2010.gada 12.februārī plkst. 17.00 notika diskusija, kas reizē bija arī Latvijas pilsētplānotāju pirmās konferences atklāšanas sesija. Pasākumu atbalsta Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija, Latvijas Arhitektu savienība un Latvijas Teritoriālplānotāju asociācija. Izstādes iniciators ir uzņēmums grupa93.