Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Projekti  

ENG
ESP

PriekšlapaNotikumiProjektiHronoloģiski20172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001-1991ProgrammatiskiMultimediaPublikācijasPar mumsSadarbībaKontakti
Apbūves mets kompleksam Ķīpsalā ”Darījumu centrs Daugava”, Rīgā, Balasta dambī 3A/S “Reģionālās investīciju bankas” ēka Rīgā, Grostonas ielā 15Fasāžu renovācija CSDD Rīgas nodaļas ēkai Rīgā, Bauskas ielā 86Daudzfunkcionāla ēka Rīgā, Jeruzalemes ielā 10Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja ēkas rekonstrukcijas un piebūves mets Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 10aOtrā Pasaules kara muzejs Polijā, GdaņskāDzīvojamās mājas rekonstrukcija un palīgēkas jaunbūve Salacgrīvas novadāSkatu tornis Jūrmalā, Dzintaru mežaparkāLaivu piestātne Rīgā, Āgenskalna līcīSporta un atpūtas komplekss „Smilsuhalle”Tipveida vienģimenes dzīvojamās ēkas Salienā, Babītes novadāCSDD Rīgas motormuzeja filiāles ēkas rekonstrukcija Bauskas novadā, Codes pagastāBiroju un dzīvojamā ēka Rīgā, Grēcinieku ielā 4Brīvdienu māja ciematā pie jūras

Pamatojoties uz Pasutītāja izstrādāto projektēšanas uzdevumu, projektēta publiska daudzfunkcionāla halle pirmsskiču stadijā, bez konkrētas objekta novietnes dabā.

Galvenās telpu grupas - iekšējie pludmales volejbola un futbola laukumi, skvošs, ārējie pludmales volejbola laukumi, īzīrējamās platības pie smilšu laukumiem, pirts komplekss, trenežieru zāles, kafejnīca un tualetes, biroja un personāla telpas.

Plānojuma funkcionālais centrs – apmeklētāju uzņemšana un kafejnīca, no kuras pārredzami visi smilšu laukumi.

Lakonisks, plānā nedaudz sašķiebts paralelograma formas būvapjoms  ar noapaļotiem stūriem. Skaidri nolasāms lielās un mazās zāles siluets kā arī āra laukumi, kas akcentēti ar vīteņaugiem apaudzētām norobežojošām metāla režģa konstrukcijām. Nedaudz dinamiskais kompleksa veidols ieturēts gaišu smilšu krāsas metāla paneļu apdarē, kas mijas ar vieglbetona sienu fragmentiem un vitrīnu stiklojumu un kontrastē ar apzaļumoto nožogojumu. 

 

Autori Arhitekti: Arnis Kleinbergs, Jānis Zvejnieks

Arhitekti tehniķi: Simona Ozola, Jānis Piņķis