Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Projekti  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiHronoloģiskiPublikācijasPar mumsKontakti
Spilves attīstības vīzijas 1. kārtaSpilves teritorijas attīstības vīzijaTeritorijas attīstības vīzija Rīgā, ŠmerlīKvartāla attīstības priekšlikums Rīgā, Emiļa Melngaiļa ielā 1ATeritorijas attīstība Mežaparkā, Kokneses prospektā 1A, RīgāĶīpsalas dienvidu daļas un pieguļošo teritoriju apbūves attīstības vīzijaLucavsalas teritorijas attīstības vīzijaStarptautisks plenērs par "Ķīpsalas attīstības perspektīvām"Kvartāla apbūves skice Skārņu ielā pie Pētera baznīcas”Kaivas tirdzniecības centra” attīstības priekšlikums Dreiliņos, RīgāDzīvojamo un sabiedrisko ēku komplekss Rīgā, Ulbrokas ielāVecās ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 3. un 4.kārta, LiepājāApbūves skice Dienvidu tilta galāVecās ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 2.kārta, LiepājāVecās Ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 1. kārta, LiepājāBijušās rūpnīcas “Komēta” teritorijas izmantošanas attīstības priekšlikums Rīgā, Gulbju ielā 4Apbūves skice Kalnciema ielas rajonāDreiliņu rajona attīstības vīzija RīgāDzīve pilsētā pie dabasApbūves priekšlikums kvartālos starp Peldu, Mārstaļu, Minsterejas, 13.janvāra, Kalēju, Peitavas un Kungu ielāmZaķusalas attīstības vīzijaDzīvojamā un darījumu centra attīstības priekšlikums Čiekurkalnā, Rusova ielāKvartāla: Mūkupurva, Grenču iela, K.Ulmaņa gatve un pieguļošo teritoriju apbūves attīstības koncepcija

Projektā paredzētie risinājumi balstīti uz izstrādāta skiču projekta bāzes un ir turpinājums 2003. gadā realizētai Vecās Ostmalas pirmajai kārtai. Galvenie koncepcijas pamatprincipi:
Izveidot labiekārtotu un organizētu vidi Vecajā Ostmalā posmā strap Kuģinieku un Radio ielām, parezot tajā gan "promenādes zonu" gājējiem, gan apzaļojuma zonas, gan transporta kustību.
"Caurlauzt" 50.-80. gados aizbūvēto Kuģinieku ielas galu, kurš vēsturiski savienojies ar Veco Ostmalu.
Teritoriju paredzēts veidot izteikti lineāru, to skaidri sadalot trīs joslās - esošā apbūve, Spīķeru iela un gājēju "promenāde" ar piestātņu zonu. Starp katru no joslām paredzēta apzaļojuma zona. Apzaļojuma zonās paredzēta iespēja izvietot dažādus telpiskus objektus, kas saistīti ar Liepājas vēsturi, dažādas instalācijas u.tml. , kā arī apmeklētāju soliņus.
Arch. A.Kleinbergs, J.Zvejnieks,
piedaloties arch. tech S.Ozolai