Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Projekti  

ENG
ESP

PriekšlapaNotikumiProjektiHronoloģiskiProgrammatiskiSabiedriskās ēkasDzīvojamās ēkasPilsētbūvniecībaRažošanas ēkasSkiču projektiInterjeriMultimediaPublikācijasPar mumsSadarbībaKontakti
Dzīvojamā un darījumu centra attīstības priekšlikums Čiekurkalnā, Rusova ielāTeritorijas attīstība Mežaparkā, Kokneses prospektā 1A, RīgāVecās ostmalas promenādes sākuma daļas rekonstrukcijaSpilves attīstības vīzijas 1. kārtaStarptautiskās lidostas "Rīga" teritorijas Ziemeļu Austrumu daļas detālais plānojumsĶīpsalas dienvidu daļas un pieguļošo teritoriju apbūves attīstības vīzijaLucavsalas teritorijas attīstības vīzijaStarptautisks plenērs par "Ķīpsalas attīstības perspektīvām"Kvartāla apbūves skice Skārņu ielā pie Pētera baznīcas”Kaivas tirdzniecības centra” attīstības priekšlikums Dreiliņos, RīgāVecās Ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 1. kārta, LiepājāVecās ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 3. un 4.kārta, LiepājāApbūves skice Dienvidu tilta galāVecās ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 2.kārta, LiepājāApbūves skice Kalnciema ielas rajonāKvartāla attīstības priekšlikums Rīgā, Emiļa Melngaiļa ielā 1ABijušās rūpnīcas “Komēta” teritorijas izmantošanas attīstības priekšlikums Rīgā, Gulbju ielā 4Dreiliņu rajona attīstības vīzija RīgāApbūves priekšlikums kvartālos starp Peldu, Mārstaļu, Minsterejas, 13.janvāra, Kalēju, Peitavas un Kungu ielāmSpilves teritorijas attīstības vīzijaZaķusalas attīstības vīzijaAktīvās atpūtas zonas labiekārtojums MežaparkāTeritorijas attīstības vīzija Rīgā, ŠmerlīDzīvojamo un sabiedrisko ēku komplekss Rīgā, Ulbrokas ielāKvartāla: Mūkupurva, Grenču iela, K.Ulmaņa gatve un pieguļošo teritoriju apbūves attīstības koncepcijaDzīve pilsētā pie dabasDzīvojamā un darījumu centra attīstības priekšlikums Čiekurkalnā, Rusova ielā

Zemes gabalu apbūves mets veidots Mežaparka Dienvidu daļas teritorijai 31 ha platībā, ar mērķi izstrādāt attīstības vīziju, kas kalpotu par pamatu lokālplāna izstrādei, analizējot optimālos apbūves principus, transporta, sociālās un inženiertehniskās infrastruktūras situāciju un nākotnes nepieciešamības, kas nodrošinātu pilnvērtīgu  un daudzveidīgu šīs teritorijas attīstību nākotnē.

Pilsētas un Mežaparka attīstībai nozīmīgs ir Pasūtītāja šīs teritorijas apbūves redzējums pret nesen apstiprināto detālplānu, kas šeit pieļāva intensīvu apbūves centra teritoriju ar augstbūvēm līdz 24. stāviem. Jaunais redzējums paredz Mežaparkam raksturīgu mazstāvu apbūvi, kas organiski iekļautos apkārtējā pilsētas struktūrā un vēsturiskajā Mežaparkā ar dzīves kvalitāti pretendējot uz nosaukumu Jaunais Mežaparks.

Pēc vīzijas turpinās darbi pie teritorijas lokālplāna, inženiertīklu projektu izstrādes un publiskās daļas – skaņas kalna un apzaļumošanas koncepcijas izstrādes, iesaistot nepieciešamos speciālistus.

Koncepcijas autori: Andris Kronbergs, Raimonds Saulītis, Arnita Melzoba, Ēriks Miķelsons, Andis Alksniņš, Kristaps Šulcs.

Detalizēti par idejas ieceri - spiest šeit ...