Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Projekti  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiHronoloģiskiPublikācijasPar mumsKontakti
Spilves attīstības vīzijas 1. kārtaSpilves teritorijas attīstības vīzijaTeritorijas attīstības vīzija Rīgā, ŠmerlīKvartāla attīstības priekšlikums Rīgā, Emiļa Melngaiļa ielā 1ATeritorijas attīstība Mežaparkā, Kokneses prospektā 1A, RīgāĶīpsalas dienvidu daļas un pieguļošo teritoriju apbūves attīstības vīzijaLucavsalas teritorijas attīstības vīzijaStarptautisks plenērs par "Ķīpsalas attīstības perspektīvām"Kvartāla apbūves skice Skārņu ielā pie Pētera baznīcas”Kaivas tirdzniecības centra” attīstības priekšlikums Dreiliņos, RīgāDzīvojamo un sabiedrisko ēku komplekss Rīgā, Ulbrokas ielāVecās ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 3. un 4.kārta, LiepājāApbūves skice Dienvidu tilta galāVecās ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 2.kārta, LiepājāVecās Ostmalas posma rekonstrukcijas un labiekārtojuma 1. kārta, LiepājāBijušās rūpnīcas “Komēta” teritorijas izmantošanas attīstības priekšlikums Rīgā, Gulbju ielā 4Apbūves skice Kalnciema ielas rajonāDreiliņu rajona attīstības vīzija RīgāDzīve pilsētā pie dabasApbūves priekšlikums kvartālos starp Peldu, Mārstaļu, Minsterejas, 13.janvāra, Kalēju, Peitavas un Kungu ielāmZaķusalas attīstības vīzijaDzīvojamā un darījumu centra attīstības priekšlikums Čiekurkalnā, Rusova ielāKvartāla: Mūkupurva, Grenču iela, K.Ulmaņa gatve un pieguļošo teritoriju apbūves attīstības koncepcija

Zemes gabalu apbūves mets veidots Mežaparka Dienvidu daļas teritorijai 31 ha platībā, ar mērķi izstrādāt attīstības vīziju, kas kalpotu par pamatu lokālplāna izstrādei, analizējot optimālos apbūves principus, transporta, sociālās un inženiertehniskās infrastruktūras situāciju un nākotnes nepieciešamības, kas nodrošinātu pilnvērtīgu  un daudzveidīgu šīs teritorijas attīstību nākotnē.

Pilsētas un Mežaparka attīstībai nozīmīgs ir Pasūtītāja šīs teritorijas apbūves redzējums pret nesen apstiprināto detālplānu, kas šeit pieļāva intensīvu apbūves centra teritoriju ar augstbūvēm līdz 24. stāviem. Jaunais redzējums paredz Mežaparkam raksturīgu mazstāvu apbūvi, kas organiski iekļautos apkārtējā pilsētas struktūrā un vēsturiskajā Mežaparkā ar dzīves kvalitāti pretendējot uz nosaukumu Jaunais Mežaparks.

Pēc vīzijas turpinās darbi pie teritorijas lokālplāna, inženiertīklu projektu izstrādes un publiskās daļas – skaņas kalna un apzaļumošanas koncepcijas izstrādes, iesaistot nepieciešamos speciālistus.

Koncepcijas autori: Andris Kronbergs, Raimonds Saulītis, Arnita Melzoba, Ēriks Miķelsons, Andis Alksniņš, Kristaps Šulcs.

Detalizēti par idejas ieceri - spiest šeit ...