Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Projekti  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiHronoloģiski20182012-1991PublikācijasPar mumsKontakti
Latvijas gaisa satiksmes vadības tornisRīgas Motormuzeja rekonstrukcija un CSDD klientu apkalpošanas centra piebūve Rīgā, S.Eizenšteina ielā 6Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) jaunbūve ar klientu apkalpošanas centru Rīgā, S.Eizenšteina ielā 6 (interjers).Lidosta Rīga termināla paplašināšanaTirdzniecības un izklaides centrs „Riga Plaza” Rīgā, Mūkusalas ielā 71Daudzfunkcionāla ēka Strēlnieku ielā 8Saeimas ēkas Jēkabu ielā 6/8 rekonstrukcijaDaudzfunkcionāla ēka LikteņdārzāDaudzdzīvokļu dzīvojamā ēka ar komercplatībām Brīvības ielā 131, RīgāKonkursa piedāvājums biroju ēkas jaunbūvei Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 47Lielais Latvijas Valsts karogsTrebū HOMEDzīvojamo ēku rekonstrukcija Miesnieku ielā 13.,15.,17Filozofu rezidence, Bezdelīgu iela 5, RīgaAtpūtas nams Dzintaru prospektā 44, JūrmalāTipogrāfija "BRITANIA"

Daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku komplekss sastāv no diviem 18 un 17 stāvus augstiem torņiem, kas ir apvienoti zemes līmenī ar kopīgu autostāvvietu cokolstāvā. Ēkas atrodas pie Daugavas senkrasta nogāzes, kur ir atradusies vēsturiskā Filozofu aleja, ko nākotnē plānots atjaunot un viedot par publisku zaļo zonu. Dēļ tā ēkas dzīvokļu apjoms tika pacelts uz 14m augstām kolonnām, lai neaizsegtu skatu no Filozofu alejas uz Vecrīgu.

Ņemot vērā nelielo ēkai pieguļošo teritoriju, viss autostāvvietas jumts ir apzaļumots un sadalīts apstādījumu, atpūtas un spēļu laukumu zonās. Ēkas pirmā stāva apjomu jumta līmenī abus torņus vieno publiska terase.

Ēkas tēlu raksturo baltās horizontālās joslas, kas uz pelēkā ēkas pamatapjoma fona vijas apkārt katra stāva perimetram pielāgojoties dažādajam balkonu izkārtojumam katrā stāvā, vizuāli mazinot ēku vertikalitāti. Papildus informācija projekta mājas lapā - spiest šeit ...

Idejas autori: A.Kronbergs, E.Runce, M.Gibze, P.Gibze. Tehniskais projekts: A.Kronbergs, R.Saulītis, U.Āmars, P.Gibze. Labiekārtojums: L.Zaļā, M.Legzdiņa. Vizualizācijas: K.Šulcs.