Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Notikumi  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiPublikācijasPar mumsKontakti
Lidostā “Rīga” atklāj jauno ziemeļu piestātni

Piedaloties satiksmes ministram Uldim Augulim, Satiksmes ministrijas un lidostas vadībai, nozīmīgākajiem sadarbības partneriem un citiem viesiem, starptautiskajā lidostā “Rīga” pirmdien, 14.novembrī tika svinīgi atklāta jaunā ziemeļu piestātne.

Jaunā piestātne ir turpinājums lidostas infrastruktūras attīstības projektiem, kuru mērķis ir vairot pasažieru ērtības un paaugstināt ceļotājiem un sadarbības partneriem sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Jaunās piestātnes divos stāvos pasažieriem ir pieejami 19 jauni iekāpšanas sektori, trīs gaisa kuģu tilti, divi jauni veikali un piecas kafejnīcas, rotaļu laukumi bērniem, kā arī plašas un ērtas uzgaidāmās telpas.

Esošā lidostas “Rīga” termināļa kapacitāte spēj kvalitatīvi apkalpot 3,5 miljonus pasažieru gadā, taču jau šobrīd lidostas apkalpoto pasažieru skaits gadā sasniedz piecus miljonus. Paredzot turpmāku pasažieru skaita pieaugumu, bija nepieciešama termināļa paplašināšana, lai nodrošinātu ērtus apstākļus un kvalitatīvu apkalpošanu pasažieriem, kā arī atbilstošu servisu aviokompānijām.

Vairāk informācija spiest šeit ...