Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Projekti  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiHronoloģiskiPublikācijasPar mumsKontakti
IZZIŅAS, IZSTĀŽU UN IZKLAIDES CENTRS LIEPĀJĀSTO OFISSSveču zīmola ANNA KILPE veikala iekārtojumsVecās ostmalas promenādes sākuma daļas rekonstrukcijaSPĪDVEJA STADIONSRencēnmuižas ''Jaunās pils” rekonstrukcijaMākslinieku darbnīca KuldīgāVienģimenes dzīvojamā ēka Saules ielā 18A, JūrmalāVUDIS MODUĻIAttīstības vīzija Rīgas kvartālā, pie Turgeņeva ielasAktīvās atpūtas zonas labiekārtojums MežaparkāLATLAFT SHOWROOM

Kvartāls atrodas Rīgā starp Dzirnavu, Turgeņeva, Puškina un Riepnieku ielām, vēsturiskā centra teritorijā,  UNESCO aizsardzības zonā.

Projekta attīstību kvartālā paredzēts veidot kā daudzfunkcionālu apbūvi ar tirdzniecības funkciju, izklaides, sporta un izglītības funkciju, dzīvojamo funkciju, biroju funkciju, viesnīcas funkciju un auto novietnes.

Paredzēts saglabāt vēsturiskās ēkas fasāžu daļas , kā arī esošo zaļo zonu. Jaunizveidotie būvapjomi paredz piekāto fasādi stikla un metāla konstrukcijās. Peredzēts arī iekšējais pagalms un jumta dārzs, kas pieejams dzīvojamās ēkas iemītniekiem.

Autori: A.Kronbergs,  R.Austriņa, Viz.M.Ziemanis