Arhis.lv - ARHIS ARHITEKTI
Par mums  

ENG
ESP

PriekšlapaProjektiPublikācijasPar mumsKontakti

SIA "Projektēšanas birojs ARHIS" ir dibināts 1988.gada 7.decembrī, darbība uzsākta 1989.gada. 3.februārī

Galvenais darbības virziens ir būvprojektu izstrāde, tajā skaitā arhitektūras, dizaina, kā arī projektu inženierdaļu izstrāde, kas notiek sadarbībā ar inżenieru birojiem vai atsevišķiem inżenieriem, slēdzot apakšlīgumus un vadot projektēšanas procesu. Projektu izstrādē tiek slēgti apakšlīgumi arī ar arhitektiem vai arhitektu birojiem. Birojs veic arī projektu autoruzraudzību būvdarbu veikšanas gaitā.

Projektēšanas birojā ARHIS darbā tiek iesaistīti arhitekti, arhitekti tehniķi, arhitektūras studenti un administrācijas darbinieki.

Lielākā daļa ARHIS speciālistu ieguvuši izglītību Rīgas Politehniskajā Institūtā vai Rīgas Tehniskajā Universitātē. Liela daļa Arhis arhitektu ir Latvijas Arhitektu Savienības biedri. Viņu darba pieredze ir no 12 līdz 28 gadiem, kas iegūta gan darbā dažādos projektēšanas institūtos, gan administratīvā darbā pilsētas pārvaldes struktūrās.

Projektu realizācijā pastāvīgi tiek pielietotas dażādas, tajā skaitā ārzemju būvsistēmas un materiāli, projektu izstrāde balstās uz profesionālu projektēšanas datorsistēmu pielietojumu.

Kopš SIA "Projektēšanas birojs ARHIS" dibināšanas birojā izstrādāti aptuveni 700 projektu, tajā skaitā jaunbūvju, rekonstrukciju būvprojekti, pilsētbūvniecības risinājumi, kā arī skiču projekti un meti.